Trzecie w kolejności spotkanie w ramach realizowanego Projektu było równocześnie pierwszym przeznaczonym dla szkół podstawowych. Tematem przewodnim spotkania były związki wielkocząsteczkowe – konkretnie białka i ich jednostki budulcowe – aminokwasy. Podczas wykładu nie zabrakło doświadczeń chemicznych charakterystycznych dla danej grupy związków organicznych.

Na wykładzie obecni byli uczniowie z klas 8 wraz z nauczycielami z Niepublicznego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Stowarzyszenia „Siódemka” oraz Szkoły Podstawowej nr 15 w Tarnowie. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za uwagę i równocześnie zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach Projektu.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z dzisiejszego spotkania na stronie FB: klik