Zaplanowane na dzisiaj, tj 10.11.2023 na godz. 9:45 spotkanie nr 2, w ramach Projektu „Per scientiam ad astra – pokazy naukowe w Akademii Tarnowskiej” składającego się z części teoretycznej (wykład) i praktycznej (warsztaty) odbyło się zgodnie z planem. Podczas wykładu, uczestnicy mięli okazję wysłuchać Dziekana Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego dr Krzysztofa Kleszcza, który wprowadził uczniów w zagadnienia elektrochemii. W części drugiej uczniowie mięli okazję przekonać się na własnej skórze jak w praktyce można wykorzystać przedstawione na wykładzie treści teoretyczne.

Na danym wydarzeniu w Projekcie wzięli udział Uczniowie klas II z Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Piotra Skargi z Sędziszowa Małopolskiego. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują uczestnikom zarówno za zainteresowanie, zaangażowanie jak i bardzo miło i produktywnie spędzony czas.

Obszerna relacja z wydarzenia + galerią znajdują się na FB: klik